Ura
 
Bicikel

-

-

-

-

-

-

-

-

-
Tiskalniku prijazno
Spletna učilnica

Facebook

Haiku 2011

V šolskem letu 2010/11 smo razpisali že enajsti natečaj v slovenskem jeziku, deseti natečaj v angleškem jeziku, tretji natečaj v španskem jeziku, prvi natečaj v italijanskem in francoskem jeziku.

V četrtek, 7. aprila 2011, smo pripravili zaključno prireditev z recitalom »Pesem je moj pravi obraz«, ki je potekala Okrogli dvorani Cankarjevega doma.

Nekaj utrinkov s prireditve

Objavljamo seznam nagrajenih dijakov. Letos nismo podelili nagrad za haikuje v italijanskem jeziku, saj ni bilo haikujev, ki bi s svojo kakovostjo izstopali.

Avtorji nagrajenih haikujev v slovenščini

  • Aja Dobnik, Srednja zdravstvena šola Slovenj Gradec
  • Aleksandra Panić, ŠC Velenje, Gimnazija Velenje
  • Alen Rastoder, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Alja Špicar, Gimnazija Vič
  • Ana Dvoraček, Gimnazija Vič
  • Ana Likar, Gimnazija Vič
  • Anamari Strašek Vogrin, Poslovno-komercialna šola Celje
  • Anja Erbežnik, Gimnazija Vič
  • Anja Filipič, Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer
  • Anna Vidović, Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana
  • Blaž Slovša, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad-Ljubljana
  • Debor Barbatovci, Gimnazija Antona Aškerca Ljubljana
  • Eva Lukman, ŠC Velenje, Gimnazija Velenje
  • Filip Draženović, Gimnazija Vič
  • Grega Ulen, Gimnazija Vič
  • Gregor Gregorc, Srednja poklicna in strokovna šola Zreče
  • Jerca Meglič, Gimnazija Vič
  • Julija Jelušič Južnič, Gimnazija Vič
  • Jure Reherman, Srednja zdravstvena šola Celje
  • Katarina Gomboc, Škofijska klasična gimnazija
  • Klara Kastelec, Škofijska klasična gimnazija
  • Klavdija Kolman, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Kristina Toporiš, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Liza Berden, Gimnazija Vič
  • Maja Kos, Škofijska klasična gimnazija
  • Maruša Loboda, Gimnazija Bežigrad
  • Maruša Poklič, Šolski center Celje, Gimnazija Lava
  • Matej Halilagić, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Miha Per, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Mojca Švigelj, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Nejc Šuštar, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Nina Podjed, Šolski center Rudolfa Maistra Kamnik
  • Petra Grobelnik, Gimnazija Vič
  • Rok Rajer, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Rok Vahter, I. gimnazija v Celju
  • Sanel Hozanović, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Sanja Brumec, ŠC Ptuj, Ekonomska šola
  • Sebastjan Zupančič, Biotehniški center Naklo
  • Shpejtim Avdulli, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Špela Ozimek, Šolski center Rudolfa Maistra Kamnik
  • Tadeja Ažman, Gimnazija Vič
  • Tamara Bastarda, Gimnazija Bežigrad
  • Tanja Božić, Gimnazija Vič
  • Tea Kos, Gimnazija Vič
  • Timotej Meze, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Tjaša Rednak, Gimnazija Vič
  • Zala Klančnik, ŠC Velenje, Gimnazija Velenje
  • Žan Jarh, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
  • Žiga Jordan Kozjak, Šolski center Celje, Gimnazija Lava

Avtorji nagrajenih haikujev v angleščini

  • Alisa Memić, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad-Ljubljana
  • Ana Carolina Štekar, Gimnazija Nova Gorica
  • Ana Šemrov, Gimnazija Vič
  • Andrej Buh, Gimnazija Vič
  • Anja Erbežnik, Gimnazija Vič
  • Eva Dora, Gimnazija Murska Sobota
  • Filip Draženović, Gimnazija Vič
  • Grega Ulen, Gimnazija Vič
  • Jošt Jesenovec, Gimnazija Vič
  • Karmen Gostiša, Gimnazija Vič
  • Klara Klančar, Gimnazija Vič
  • Kristina Davidovič, Škofijska klasična gimnazija
  • Lina Berlot, Gimnazija Nova Gorica
  • Liza Portir, Srednja šola za oblikovanje in fotografijo
  • Lucija Rus, Gimnazija Vič
  • Luka Fortuna, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad-Ljubljana
  • Maja Klančar, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad-Ljubljana
  • Marjetka Mišigoj, Umetniška gimnazija Nova Gorica
  • Marko Šarkovič, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad-Ljubljana
  • Maša Grajzar, Srednja šola za oblikovanje in fotografijo
  • Matic Beguš, Gimnazija Vič
  • Miha Sterle, Gimnazija Vič
  • Mišela Atanasovska, Umetniška gimnazija Nova Gorica
  • Monika Pepelnjak, Gimnazija Vič
  • Nika Lakovič, Gimnazija Vič
  • Sabina Jagrič, Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma
  • Sara Bele, Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma
  • Tadeja Ažman, Gimnazija Vič
  • Urša Vurnik, Srednja šola za oblikovanje in fotografijo

Avtorji nagrajenih haikujev v španščini

  • Anamarija Tomaševič, Škofijska klasična gimnazija, Mentorica: Bojana Tomc
  • Anna Vidović, Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana, Mentorja: Veronika Vizjak in Ignacio Escriche Rubio
  • Anže Povalej, Gimnazija Vič, Mentorica: Miriam Jereb Batagelj
  • Erika Kozjek, Gimnazija Vič, Mentorica: Miriam Jereb Batagelj
  • Gregor Boštjančič, Nike Novak, Nina Tatalović, Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana. Mentorja: Veronika Vizjak in Ignacio Escriche Rubio
  • Jana Šteblaj, Gimnazija Vič, Mentorica: Paulina Korošec Kocmur
  • Jurij Hostnik, Škofijska klasična gimnazija, Mentorica: Bojana Tomc
  • Katarina Gomboc, Škofijska klasična gimnazija, Mentorica: Bojana Tomc
  • Katarina Grdadolnik, Gimnazija Vič, Mentorica: Paulina Korošec Kocmur
  • Klavdija Hlebš, Škofijska klasična gimnazija, Mentorica: Bojana Tomc
  • Ksenija Kus, Gimnazija Vič, Mentorica: Miriam Jereb Batagelj
  • Manja Gradišar, Gimnazija Vič, Mentorica: Miriam Jereb Batagelj
  • Marta Zalar, Škofijska klasična gimnazija, Mentorica: Bojana Tomc
  • Matej Petkovšek, Gimnazija Vič, Mentorica: Miriam Jereb Batagelj
  • Metka Lozej, Gimnazija Vič, Mentorica: Miriam Jereb Batagelj
  • Miha Križaj, Gimnazija Vič, Mentorica: Miriam Jereb Batagelj
  • Nuša Stopar, Gimnazija Vič, Mentorica: Miriam Jereb Batagelj
  • Sara Miličević, Gimnazija Vič, Mentorica: Paulina Korošec Kocmur
  • Tajda Ferko, Gimnazija Vič, Mentorica: Paulina Korošec Kocmur
  • Žiga Keber, Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana, Mentorja: Veronika Vizjak in Ignacio Escriche Rubio
  • Živa Logar, Gimnazija Vič, Mentorica: Paulina Korošec Kocmur

Avtorji nagrajenih haikujev v francoščini

  • Grega Ulen, Gimnazija Vič
  • Ivana Honsić, Gimnazija Vič
  • Lucija Majcen, Gimnazija Vič
  • Maja Narandža, Gimnazija Vič
  • Maša Brecelj, Gimnazija Jožeta Plečnika, Ljubljana
  • Mirjam Homar, Škofijska klasična gimnazija, Ljubljana
  • Mojca Plot, Gimnazija Ledina, Ljubljana
  • Sara Hanuna, Škofijska klasična gimnazija, Ljubljana
  • Tara Duralija, Gimnazija Vič